Prečo sú plastové boxy lepšie ako kartónové krabice?

Existuje veľa aspektov, ktoré robia plastové boxy šikovnejšou a lepšou voľbou, pokiaľ ide o presun domáceho alebo obchodného tovaru. Opätovne použiteľné plastové boxy sú vhodné a sú v skutočnosti ekologickejšou voľbou. Prečo?

Plastové boxy sú hotové a „poskladané“ už pri kúpe, čo šetrí čas, ktorý človek strávi pri montáži kartónových krabíc. Zároveň hrozí rozlepenie papierových škatúľ, čo narobí veľké škody. Plastové boxy majú pripevnené viečko, čiže majú výhodu oproti netesniacim a rozlepujúcim sa kartónovým škatuliam. Plastové boxy dostatočne chránia uložené predmety vo vnútri a zaručujú nedeformovanie ťažšími predmetmi. Výhodou boxov je aj to, že sú vyrobené tak, aby boli navzájom efektívne „nalepené“ – na rozdiel od preplnených kartónových škatúľ. Ak tovar často presúvate, sú plastové boxy pre vás to pravé. Zamestnanci ich budú môcť ľahko a bezpečne skladovať a manipulovať s nimi, čo oproti manipulácie s kartónovými škatuľami ušetrí množstvo času a stresu.

Plast je recyklovateľný!

Mnohí ľudia majú určitý odpor voči zmýšľaniu o plastoch z hľadiska zodpovednosti za životné prostredie. Napriek tomu, pokiaľ ide o pohyblivý priemysel, plast je riešením, ktoré je šetrné k životnému prostrediu. Plasty majú v skutočnosti v niektorých dôležitých aspektoch zelenšiu uhlíkovú stopu než kartón.

Výroba papiera je oveľa energeticky náročnejšia ako výroba plastov – v skutočnosti papierenský priemysel predstavuje najväčšie priemyselné využitie energie na celom svete. Vedeli ste že? Papier a lepidlo vyrábajú metán, tzv. “skleníkový plyn”, pretože sa rozkladajú na skládke, zatiaľ čo plasty zachytia svoj uhlík navždy?

Jednoducho jednoduchý transport

Zdvihneš a hýbeš. Je to tak jednoduché. Naše výrobky Plastic Packaging sú pre vás jednoducho jednoduché. Nezáleží na tom, či sa presúvate cez chodbu alebo cez mesto – naše plastové pohyblivé boxy sú spoľahlivé a ekologické a pomáhajú ľahko vykonať transport tovaru.