O nás

Spoločnosť Plastic Packaging je dynamicky napredujúca a rozvíjajúca sa firma, ktorá sa dostala do popredia ako jeden z najúspešnejších dodávateľov na slovenský a český trh. Z dôvodu zabezpečenia vyššieho štandardu a väčšej kvality pre našich odberateľov postupne zavádzame nové zmeny v oblasti predaja plastových obalov, ktoré si vyžaduje tento trh.  Súbežne rozbiehame rokovania s novými dodávateľmi plastových obalov, ktorí dokážu naplniť potreby a požiadavky našich zákazníkov.

Našou prioritou je nasledovať a napredovať v oblasti dodávania plastových obalových materiálov vrátane návrhov a kompletného servisu, nielen do obdobia dodania tovaru, ale aj následný servis po dodaní. Vpred nás poháňa neustály a stále sa zvyšujúci dopyt po našich službách a tovare a vždy sa snažíme v prvom rade vyhovieť zákazníkovi s ohľadom na najlepšie riešenie jeho požiadavky a s dôrazom na kvalitu.

Náš tím neustále hľadá optimálne a najvhodnejšie riešenia pre splnenie požiadaviek našich zákazníkov.

Úspech našej firmy je založený na výkone a profesionalite našich zamestnancov. Z tohto dôvodu dbáme na kvalifikáciu a neustály rozvoj ako profesionálny tak aj vzdelávací.